single

Wielkie Kłamstewka, Duma i uprzedzenie, oraz wiele innych filmowych adaptacji

 Dzięki filmom Warner Bros., kolekcji Criterion i pełnemu składowi HBO w zasięgu ręki, HBO może być idealnym serwisem streamingowym do zagrania w tym roku na letnim stażu.

Na poniższej liście znajdują się najlepsze z najlepszych pokazów HBO, filmy kuratorskie oraz oryginały HBO Max inspirowane książkami. Bez względu na to, czy szukasz długiej, nostalgicznej serii do nurkowania, czy też chcesz odrobiny lekkiej zabawy dla popołudniowej przyjemności oglądania filmów, HBO Max pokryje Cię klasyką, taką jak Pride & Prejudice oraz nowymi, ulubionymi adaptacjami, takimi jak Big Little Lies i Sharp Objects.

Sprawdź poniżej 10 najlepszych adaptacji książek dostępnych na HBO Max podczas startu.

Pride & Prejudice Jane Austen

Janeites, raduj się! Pride & Prejudice będzie dostępny w HBO Max, dzięki współpracy serwisu streamingowego z Warner Bros. Uwielbiasz klasyczną historię Elizabeth Bennet i jej relację miłość/nienawiść do odważnego i niezręcznego Fitzwilliama Darcy'ego, a teraz możesz się nim cieszyć na żądanie! Zarówno miniserial z 1995 roku, jak i film z 1940 roku można obejrzeć na HBO Max.

Warner Bros. zaprezentuje również w 2005 r. adaptację powieści Ann Brashares z 2001 r. "Siostrzane bractwo podróżujących spodni" dla HBO Max. Kiedy zmuszeni są rozstać się na lato, wschodzący juniorzy i BFF-y Lena, Tibby, Bridget i Carmen planują podzielić się parą oszczędnych dżinsów, które cudownie do nich wszystkich pasują. Historia śledzi każdą dziewczynę w czasie, gdy była w posiadaniu spodni, dokumentując działania przyjaciół w ciągu tego jednego fatalnego lata.

Alienista Caleba Carra

W Gilded Age New York City, Caleb Carr's The Alienist skupia się na nazwisku psycholog, dr Laszlo Keizler, i komisarzu policji Theodore Roosevelt, którzy szukają seryjnego mordercy na Manhattanie. Limitowany serial "The Alienist", również nazwany "The Alienist", ma swoją premierę na TNT w 2018 roku, a jego kontynuacja, oparta na "Aniele ciemności" Carra, będzie miała miejsce w tym roku. The Alienist, wraz z kilkoma innymi serialami TNT, będzie można oglądać na HBO Max.

Ostre Przedmioty Gillian Flynn


Adaptacja Sharp Objects firmy HBO była wszystkim, o czym każdy mógł mówić w 2018 roku, a teraz limitowana seria jest dostępna do oglądania na HBO Max. Oparta na powieści Gillian Flynn o tej samej nazwie, limitowana seria gwiazd Amy Adams, jak Camille, młoda dziennikarka wciągnięta z powrotem do swojego podunk hometownictwo przez niedawną, ponurą historię wiadomości. Jedna z dziewczyn została zamordowana w Wind Gap w Missouri, a druga zaginęła. Miasto ma już kilka dobrych wspomnień dla Camille, a powrót będzie oznaczał konfrontację z jej własną, mroczną przeszłością.

Praktyczna magia Alice Hoffman

Każda kobieta Owens wie, że zakochanie się jest niebezpieczne, ponieważ złośliwa klątwa pochłonie życie mężczyzn, których kochają. Klątwa nie powstrzymała Sally przed zakochaniem się, ani jej siostry Gillian przed ściganiem za nią. Teraz obaj ich bohaterowie nie żyją, jeden z nich przez własne zaangażowanie, a kiedy śledczy zaczną węszyć, siostry będą potrzebowały odrobiny magii, aby pomóc im wydostać się z więzów. Alice Hoffman's Practical Magic prequel, The Rules of Magic, jest w trakcie opracowywania w HBO, a adaptację filmu Practical Magic można obejrzeć teraz na HBO Max.

Ruchomy zamek Hauru autorstwa Diany Wynne Jones

HBO Max będzie ekskluzywnym domem studyjnym filmów Ghibli w Stanach Zjednoczonych, co oznacza, że abonenci będą mogli oglądać nominowaną do Oscara adaptację Howl's Moving Castle Diany Wynn Jones. W świecie, w którym bajki są prawdziwe, młoda dziewczyna o imieniu Sophie ucieka przed Czarownicą z Odpadów, która przeklina ją na przedwczesną starość. Żyjąc jako staruszka, Sophie podejmuje pracę jako pomoc domowa dla Czarodzieja Howla: potężnego maga i byłego chłopaka Czarownicy z Pustkowia. Dworska intryga, romantyczne kłótnie i cała masa magii sprawiają, że ta powieść jest strasznie zabawna w czytaniu.

Wiem, że to wiele jest prawdą Wally'ego Lamb'a.

Mark Ruffalo gra parę identycznych bliźniaków w ostatniej adaptacji HBO powieści Wally'ego Lamba. I Know This Much Is True koncentruje się na Dominicku, mężczyźnie, który zerwał się z utratą dziecka i późniejszym rozwodem, oraz jego wrażliwym bracie, Thomasie, u którego zdiagnozowano schizofrenię paranoidalną. Opieka nad Tomaszem w jego średnim wieku nie była tym, co zaplanował Dominik, ale też nie stracił rodziny.

The Boondocks autorstwa Aarona McGrudera

Jeśli uwielbiałeś The Boondocks na Adult Swimm, to z pewnością ucieszysz się, że seria jest teraz dostępna na HBO Max. Na podstawie komiksów Aarona McGrudera o tej samej nazwie, The Boondocks koncentruje się na Huey i Riley Freeman - przedwczesnym działaczu na rzecz praw obywatelskich i jego młodszy brat, który mieszka ze swoim kantankowym dziadkiem na przedmieściach niezidentyfikowanego, Midwestern miasta. HBO Max ma również plany, aby ożywić The Boondocks do zupełnie nowej zabawy z rodziną Freeman.

Wielkie kłamstewka autorstwa Liane Moriarty

Trzy kobiety, których dzieci uczęszczają do tej samej szkoły, szybko zaprzyjaźniają się przed katastrofalnym wydarzeniem w tej chwalebnej powieści tajemniczej od prawdziwej, szalonej, winnej autorki Liane Moriarty. Big Little Lies wyemitowany przez dwa sezony na HBO, rozszerzając historię poza granice powieści Moriarty'ego, a teraz jest dostępny do oglądania na HBO Max.

Pretty Little Liars Sary Shepard

HBO Max wraz z Pretty Little Liars wprowadza na rynek serię 2010 adaptacji serii książek Sary Shepard o tej samej nazwie. Luźno oparta na 16 powieściach Shepard wydanych w latach 2006-2014, Pretty Little Liars śledzi małą grupę przyjaciół, których liderka, Alison, zaginęła. Zaczynają otrzymywać listy, prawdopodobnie od samej Alison, ale kiedy pojawia się ciało ich przyjaciółki, dziewczyny uświadamiają sobie, że ktoś ich prześladuje.