single

Dom Harry'ego Pottera jest na Airbnb i nie jest tak drogi

Jasne, nie możesz pojawić się na kolejnych wakacjach, ale możesz przynajmniej udawać, że nie jesteś Mugolem i że Twój list do Hogwartu nadchodzi każdego dnia, gdy przebywasz w The De Vere House, brytyjskiej rezydencji Lavenham, która służyła jako dom dziecka Harry'ego Pottera, dostępnej teraz na Airbnb. Nieruchomość jest nawet otwarta na pobyty długoterminowe, więc możesz zrealizować swoje marzenia o Harrym Potterze przez cały miesiąc.

Dom De Vere, dawniej bed and breakfast, został niedawno ponownie otwarty, aby przyjąć fanów Pottera z całego świata. Nie jest to jedyny Airbnb o tematyce Harry'ego Pottera dostępny do rezerwacji, ale wyróżnia się tym, że jest "twarzą" dzieciństwa Harry'ego na ekranie. Pojawiający się w serii przebojowych filmów De Vere House reprezentował dom Jamesa i Lily Potterów, w którym Harry spędził pierwszy rok swojego życia. (Nie, to nie jest dom Dudleyów, z szafką pod schodami).

Nie tylko będziesz przebywać w domu dziecka Harry'ego Pottera, ale również będziesz otoczony mnóstwem historii, związanych zarówno z Wielką Brytanią w ogóle, jak i Potterem w szczególności. Lavenham, po tym wszystkim, jest prawdziwym miejscem, w którym Godric Hollow z filmów Harry'ego Pottera.

W czeskiej czytelni The De Vere House znajduje się niebieska kanapa, idealna dla lubiących czytać Ravenclaw.
Dzięki uprzejmości Airbnb
Dla moich kujonów z HGTV, oto ten chudy na posesji. De Vere House to eklektyczne miejsce, w którym w sypialniach znajdują się godne Hogwartu cztery plakaty, a w bohemicznej czytelni niebieska kanapa - idealna dla Ravenclaw. Goście mają do dyspozycji własne, prywatne wejście, a także prywatny kącik wypoczynkowy z kominkiem roboczym i ogrodem podwórkowym. Niestety, "ze względu na wiek i układ domu" nieruchomość jest "nie nadająca się dla zwierząt domowych, dzieci i osób mających problemy z poruszaniem się", zgodnie z wykazem.

Jeśli nadal jesteś zainteresowany rezerwacją pobytu w De Vere House, masz szczęście, ponieważ jest wiele dostępnych terminów. W momencie pisania tego tekstu, większość weekendów pozostaje niezaksięgowana przez cały styczeń, a całe tygodnie są dostępne do wynajęcia od lutego. Pobyt w De Vere House kosztuje $142 za noc, co sprawia, że Harry Potter Airbnb jest niedrogim miejscem dla fanów, którzy chcą spędzić trochę czasu w Godric's Hollow.

Dom De Vere jest już dostępny do rezerwacji na Airbnb.