single

Pojawił się nowy zwiastun 4. sezonu "Stranger Things". Wiemy, kiedy będą miały premierę nowe odcinki.

Wiemy już sporo o czwartym sezonie "Stranger Things". Netflix w dniu "Stranger Things" wypuścił teaserowe wideo i ujawnił tytuły czwartego sezonu. Kiedy będzie premiera? Już jest!

Stranger Things był jednym z seriali, które musiały zostać anulowane ze względu na epidemię koronawirusa. Trzecia część serii miała swoją premierę latem 2019 roku. Od tego czasu w fabule wydarzyło się bardzo dużo. Nic więc dziwnego, że najwięksi fani Netflixa z niecierpliwością czekają na kolejny rozdział w życiu swoich ulubionych bohaterów, na czele z Eleven (Millie Bobby Brown), czy sierżantem Jimem Hopperem, ich przyszłym ojcem.

Pierwszy teaser trailer nowego sezonu Stranger Things Netflixa został wyemitowany w Walentynki 2020 roku. Podpowiada on, że bohaterowie pojawią się już wkrótce. Nie było to oczywiste po zakończeniu ostatniego sezonu. Zwiastun pokazuje również, że Stranger Things sezon 4 zostanie przeniesiony do Rosji, gdzie Hopper już wylądował.

"Stranger Things 4"

Ponad rok temu w sieci pojawił się filmik twierdzący, że szeryf Hopper żyje. Okazuje się, że zakończył on swój żywot w ZSRR. Twórcy Stranger Things oferują nam teaser, który pokazuje, że przenosimy się do Narodowego Laboratorium Hawkinsa. Jest to miejsce narodzin "Jedenastki". Czy zetkniemy się z wątkiem badań nad uzdolnionymi dziećmi i laboratorium? Może najpierw z przeszłością jednej z głównych bohaterek granych w filmie, Millie Bobby Brown.

Netflix opublikował teaser do "Stranger Things 4"

Will Byers, mieszkaniec Hawkins, zaginął 6 listopada 1983 roku. Mieszkańcy Hawkins zrezygnowali z poszukiwań Willa Byersa, ale przyjaciele Willa wytrwali i odnaleźli Eleven, dziewczynę o tajemniczym imieniu. Uciekinierka, która była zupełnie sama, ukrywała nadprzyrodzone zdolności. Eleven była gotowa zrobić wszystko, by odnaleźć zaginionego chłopca.

Międzynarodowy Dzień Stranger Things przypada na 6 listopada i jest obchodzony przez fanów z całego świata. Netflix stworzył coś specjalnego dla fanów "Stranger Things". Na stronach Netflixa w mediach społecznościowych można znaleźć najnowsze filmy, ekskluzywne treści, transmisje na żywo z wydarzeń fanowskich, a także limitowane edycje smakołyków online i w sklepach stacjonarnych.

Więcej wiadomości i ciekawostek o filmach i serialach z Netflixa znajdziesz na https://spokeo.pl/netflix

pilot TV

Fabuła 4. sezonu "Stranger Things". Co wiemy o kontynuacji serialu Netflixa?

David Harbour stwierdził na Liverpool ComicCon, że fani, którzy myślą, że wiedzą wszystko o Hopperze, tylko się zastanawiają. - Ustaliliśmy te trzy rzeczy w 2. sezonie. Jeśli ich nie pociągniemy, to znaczy, że mamy kiepskich scenarzystów. Bracia Duffer są świetnymi scenarzystami. "Więc wiem dokładnie, że Sezon 4 ujawni dużą część historii Hoppera" - stwierdził aktor. Miał na myśli wątek jego zmarłej córki, który nigdy nie był kontynuowany, a także tajemnicze pudełka z napisami "Ojciec", "Nowy Jork" i "Wietnam", które Eleven znalazła na strychu Hoppera. Jak to się ma do rosyjskiego gułagu, w którym Rosjanie więzili byłego stróża prawa Hawkinsa? Wkrótce się dowiemy. Co to jest?

4 sezon "Stranger Things" - kiedy będzie miał premierę?

Netflix potwierdził, że prace nad 4. sezonem Stranger Things rozpoczęły się na początku października, zamieszczając na swoim koncie na Instagramie wyraźny post. Data premiery nie jest znana. Trwająca pandemia wyraźnie utrudniła prace nad nowym serialem. David Harbour potwierdził przesunięcie premiery Stranger Things 4. Odpowiadał na pytania fanów podczas transmisji na żywo na Instagramie. Zdradził, że Stranger Things 4 pierwotnie miało pojawić się na początku 2021 roku. Tak się jednak nie stało.

Wiemy też, że pandemia spowodowała zmianę warunków pracy na planie. Hiro Koda był koordynatorem kaskaderów w serialu. Wypowiedział się na Comic-Conie tuż przed rozpoczęciem kręcenia filmu. W rozmowie z portalem Comicbook mówił o wyzwaniach związanych z wyczynami kaskaderskimi, mówiąc, że będą one wymagające dla całej ekipy. Przyznał również, że 4. sezon Stranger Things będzie najmroczniejszy z dotychczasowych. Podobne zdanie ma Joe Keery, który wciela się w Steve'a Harringtona. Aktor wypowiedział się na temat niesamowitych przygotowań, jakie poczynili Matt i Ross Dufferowie w wywiadzie dla Total Film. Powiedział: "Wiem, że co roku mówią dokładnie to samo, ale to będzie o wiele bardziej przerażające niż w poprzednich latach". Nie pozostaje nam nic innego, jak mu uwierzyć.

Netflix w końcu ujawnił w sierpniu 2021 roku, że ma zwiastun na datę premiery 2022. Początkowo nie było jasne, czy będzie to pierwsza, czy druga połowa. Netflix oficjalnie ogłosił w listopadzie, że Stranger Things 4 będzie miał premierę latem 2022 roku.

Dowiedz się więcej na https://spokeo.pl/