single

Jak poprosić mola książkowego, by się z tobą ożenił

Chcesz zadać pytanie, ale nie masz pojęcia jak to zrobić? Jeśli twój partner jest wielkim ol' miłośnikiem książek, rozważ jeden z tych 10 propozycji małżeństwa pomysłów dla czytelników. Powiedzenie komuś, jak bardzo go podziwiasz i kochasz, nigdy nie było łatwiejsze.

Jasne, większość ludzi chce wierzyć, że dobre propozycje małżeńskie po prostu się sprawdzają - że ponieważ małżeństwo jest dla siebie właściwe, słowa wyjdą bezbłędnie. Nawet jeśli często wystarczy widok partnera na jednym kolanie, aby wysłać kogoś do łez i pisk radości, to i tak chcesz włożyć wysiłek w to, aby ten największy jak dotąd dzień twojego życia był magiczny.

W tym celu, przygotowanie idealnej propozycji może być trudnym zadaniem. Jest tak wiele pytań, które należy sobie zadać - Czy powinno to być prywatne czy publiczne? Czy chcesz być sam czy w otoczeniu przyjaciół i rodziny? Czy będziesz w domu czy na wakacjach? - że możesz czuć się trochę przytłoczony.

Ale nie martw się. Jeśli twój partner jest miłośnikiem książek, mam 10 idealnych pomysłów na propozycje, które na pewno podbiją ich serca. Niektóre z nich mogą wymagać trochę planowania, ale jestem pewna, że w końcu dostaniesz swoje szczęście.

Jeśli obiekt Twoich uczuć ma ulubioną scenę z książki, czy jest to propozycja czy nie, odtworzenie go jest jedno przemyślane - i zabawne! - sposób na poproszenie o rękę. Czy to oznacza donning swój najlepszy garnitur i recytacji Darcy propozycję do Elizabeth (nie złe części) (z lepszymi wynikami, miejmy nadzieję), lub iść oglądać wielorybów udając Ahaba i Izmaela, nie krępuj się dostać trochę głupi i cały lotta sappy dla tego jednego.

Zrób to w sypialni pisarza
Nie, nie rób tego, ale na pewno zastanów się nad postawieniem pytania w domu znanego pisarza z ubiegłego roku. Wśród pisarzy, których domy są dostępne do zwiedzania w USA są Ernest Hemingway (Ernest Hemingway Home & Museum, Key West, Floryda), Emily Dickinson (The Emily Dickinson Museum & Properties, Amherst, Massachusetts) i Zora Neale Hurston (Zora Neale Hurston House, Fort Pierce, Floryda).

Daj im kopię klasyki z dzieciństwa... Ale zmień zakończenie
W 2013 roku, mężczyzna zaproponował swojej przyszłej żonie, że będzie miał na zamówienie książkę dla dzieci, która będzie opowiadać ich historię miłosną. Jeśli wiesz, która książka była ulubioną książką twojej partnerki, gdy dorastała, możesz łatwo zmienić lub dodać na stronie lub dwóch, aby połączyć historię z własną podróżą jako para. Co by było, gdyby Piotr Pan wrócił, by zestarzeć się z Wendy? Albo jeśli Żaba i Ropucha rzeczywiście postanowią zawiązać węzeł? Twoja wyobraźnia jest jedynym ograniczeniem tego, co możesz zrobić z tym pomysłem.

Kupić im nową książkę i dołączyć niestandardową zakładkę.
Jako miłośnik książek, mogę ci powiedzieć, że nie ma prawie nic, co wolałbym zrobić, niż przejrzeć księgarnię. Zamów lub zrób swojemu partnerowi niestandardową zakładkę - np. jedną z tych wytłaczanych metalowych - zawierającą Twoją propozycję i wsuń ją do następnej książki, którą dla nich kupisz.

Zamówić książkę, tylko dla nich
Oczywiście, jeśli sam nie czujesz się szczególnie kreatywny, to dlaczego nie znajdziesz artysty i pisarza, który stworzy dla Ciebie niestandardową książkę, na zamówienie? Na pewno nie jest to najtańsza propozycja, ale obiecuję, że nie przejdzie źle z twoim partnerem kochającym książki.

Wsuń notatkę do ich ulubionej książki
Skoro mowa o wsuwaniu rzeczy do książek, to dlaczego po raz tysięczny nie wsuwać notatki do książki, którą ponownie czytają? Upewnij się, że nie jest to beznadziejnie nieromantyczny moment w tej historii - propozycja w środku śmierci Beth March może stłumić całą sprawę - i poczekaj, aż Twój partner odkryje Twój dodatek do ich aktualnego projektu czytania.

Zaproponuj podczas oglądania ukochanej adaptacji
Czy Twój partner ma ulubioną adaptację strony na ekran? Nie może być łatwiej zasugerować wieczór filmowy, a potem wyłożyć na nich propozycję, gdy nadejdzie odpowiednia pora. Tak jak w przypadku powyższego pomysłu note-in-a-book, upewnij się, że nie wybierasz najbardziej nieromantycznego rytmu filmu jako ścieżki dźwiękowej do swojej propozycji.

Napisz swoją propozycję jako wiersz, nawet jeśli jest tandetna.
Dobra propozycja zawsze będzie wyrażać dokładnie to, co czujesz do danej osoby, bez względu na to, jak głupio możesz myśleć, że brzmisz. Jeśli Twój partner uwielbia poezję, rozważ napisanie wiersza z sercem do czytania lub recytowania podczas wielkiego pytania. Nawet jeśli nie jesteś wielkim poetą, tandetny wiersz miłosny, który przekazuje uczucia, jest lepszy niż suchy i nudny zawód miłości.

Zapytaj ich ulubionego autora o przysługę
Jasne, to jest strzał w ciemno, ale dziwniejsze rzeczy się wydarzyły niż ukochany autor piszący słodką wiadomość do fana. Tak jak w 2011 roku, kiedy to ten gracz namówił zespół Portalu 2 do stworzenia niestandardowego poziomu dla swojej propozycji małżeństwa. Nie zaszkodzi dotrzeć do ulubionego pisarza Twojego partnera i poprosić o małą notatkę lub wiadomość, która pomoże Ci zadać pytanie.

Zabierz je do jednej z najpiękniejszych bibliotek na świecie.
Może się to drogo kosztować, w zależności od tego, jak daleko mieszkasz od najpiękniejszych bibliotek na świecie, ale wystarczy spojrzeć na te wspaniałe miejsca, a Twój partner poczuje się, jakbyś wyrzucił je do biblioteki Bestii. Po prostu szanuj swoich kolegów z wyszukiwarek i nie bądź zbyt głośna, OK?